Smartwatch Huawei GT2 e

Forum Ogólne dotyczące Smartwatchy Huawei. Wiadomości, ciekawostki, informacje, problemy i ich rozwiązania, a także gotowe poradniki.
TomPel
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 21, 19:48

#1

Post autor: TomPel »

Witam. Mam problem z podłączeniem bezprzewodowych słuchawek do smartwatcha. Słuchawki to JBL Reflect Contour 2. Podczas próby skanowania bluetooth zegarek nie widzi słuchawek. Na innym zegarku nie ma problemu z połączeniem. Dodam, również, że posiadam smartfon Alcatel 3L i tam jest podobny problem, nie widzi słuchawek. Na innych smartfonach działa. Jakieś podpowiedzi?
admin
Administrator
Posty: 161
Rejestracja: 20 lut 19, 11:15

#2

Post autor: admin »

Czy sluchawki na pewno wprowadzasz w tryb oczekiwania na polaczenia bluetooth? Czy alcatel i zegarek lacza sie z innymi urzadzeniami?
TomPel
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 21, 19:48

#3

Post autor: TomPel »

Tak, słuchawki są wprowadzone w stan wyszukiwania urządzeń, mówi o tym komunikat głosowy oraz migająca dioda. Zarówno telefon jak zegarek wyszukują inne urządzenia w pobliżu.
admin
Administrator
Posty: 161
Rejestracja: 20 lut 19, 11:15

#4

Post autor: admin »

A nie jest tak, ze w poblizu sa inne (wlaczone) urzadzenia, ktore byly parowane z jednym lub z drugim i przez to blokowane sa nowe polaczenia?
Rozumiem, ze chodzi ci o kontrole muzyki lecacej w sluchawkach, a puszczanej ze smartfona? Czy o puszczanie muzyki z zegarka na sluchawkach?
TomPel
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 21, 19:48

#5

Post autor: TomPel »

Nie ma w pobliżu żadnych włączonych urządzeń, które mogłyby zakłócać połączenie.Zarówno zegarek jak i telefon nie widzą w ogóle słuchawek jako urządzenia, nie wyszukują podczas skanowania. Telefon z zegarkiem wyszukują się i łączą bez problemu. Inne telefony np iPhone lub Huawei łączą się ze słuchawkami, zegarek Samsung czy Garmin również. Z kolei Xiaomi i Motorola nie widzą słuchawek, taki sam problem jak u mnie z Alcatelem i zegarkiem Huawei GT2.
admin
Administrator
Posty: 161
Rejestracja: 20 lut 19, 11:15

#6

Post autor: admin »

Nawet nie chodzi mi o zaklocanie, tylko czy nie ma w poblizu czegos z czym sie laczy jedno, albo drugie. Nie wiem, jakis glosnik bluetooth np. albo cos takiego...

Dziwaczne natomiast jest to, ze Alcatel nie chce sie laczyc ze sluchawkami. Bo o ile smartwatch moze byc kaprysny, o tyle smartfon ze sluchawkami nie mam bladego pojecia czemu.
TomPel
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 21, 19:48

#7

Post autor: TomPel »

Smartfon jest sparowany z smartwatchem. Zegarek jak i telefon wykrywają telewizor, ale nigdy nie parowałem ich. Próbowałem resetować wszystkie połączenia Bluetooth w telefonie i nadal nic, próbowałem w pracy gdzie nie ma w pobliżu żadnych urządzeń, również to samo, gdzie kolega bez problemu łączył się zarówno przez swój zegarek jak i smartfon.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post