Strona 1 z 1

Smartwatch Huawei GT2 e

: 22/09/21, 19:55
autor: TomPel
Witam. Mam problem z podłączeniem bezprzewodowych słuchawek do smartwatcha. Słuchawki to JBL Reflect Contour 2. Podczas próby skanowania bluetooth zegarek nie widzi słuchawek. Na innym zegarku nie ma problemu z połączeniem. Dodam, również, że posiadam smartfon Alcatel 3L i tam jest podobny problem, nie widzi słuchawek. Na innych smartfonach działa. Jakieś podpowiedzi?

Re: Smartwatch Huawei GT2 e

: 23/09/21, 12:44
autor: spinecki
Czy sluchawki na pewno wprowadzasz w tryb oczekiwania na polaczenia bluetooth? Czy alcatel i zegarek lacza sie z innymi urzadzeniami?

Re: Smartwatch Huawei GT2 e

: 23/09/21, 13:34
autor: TomPel
Tak, słuchawki są wprowadzone w stan wyszukiwania urządzeń, mówi o tym komunikat głosowy oraz migająca dioda. Zarówno telefon jak zegarek wyszukują inne urządzenia w pobliżu.

Re: Smartwatch Huawei GT2 e

: 23/09/21, 14:27
autor: spinecki
A nie jest tak, ze w poblizu sa inne (wlaczone) urzadzenia, ktore byly parowane z jednym lub z drugim i przez to blokowane sa nowe polaczenia?
Rozumiem, ze chodzi ci o kontrole muzyki lecacej w sluchawkach, a puszczanej ze smartfona? Czy o puszczanie muzyki z zegarka na sluchawkach?

Re: Smartwatch Huawei GT2 e

: 23/09/21, 14:51
autor: TomPel
Nie ma w pobliżu żadnych włączonych urządzeń, które mogłyby zakłócać połączenie.Zarówno zegarek jak i telefon nie widzą w ogóle słuchawek jako urządzenia, nie wyszukują podczas skanowania. Telefon z zegarkiem wyszukują się i łączą bez problemu. Inne telefony np iPhone lub Huawei łączą się ze słuchawkami, zegarek Samsung czy Garmin również. Z kolei Xiaomi i Motorola nie widzą słuchawek, taki sam problem jak u mnie z Alcatelem i zegarkiem Huawei GT2.

Re: Smartwatch Huawei GT2 e

: 23/09/21, 15:03
autor: spinecki
Nawet nie chodzi mi o zaklocanie, tylko czy nie ma w poblizu czegos z czym sie laczy jedno, albo drugie. Nie wiem, jakis glosnik bluetooth np. albo cos takiego...

Dziwaczne natomiast jest to, ze Alcatel nie chce sie laczyc ze sluchawkami. Bo o ile smartwatch moze byc kaprysny, o tyle smartfon ze sluchawkami nie mam bladego pojecia czemu.

Re: Smartwatch Huawei GT2 e

: 23/09/21, 16:23
autor: TomPel
Smartfon jest sparowany z smartwatchem. Zegarek jak i telefon wykrywają telewizor, ale nigdy nie parowałem ich. Próbowałem resetować wszystkie połączenia Bluetooth w telefonie i nadal nic, próbowałem w pracy gdzie nie ma w pobliżu żadnych urządzeń, również to samo, gdzie kolega bez problemu łączył się zarówno przez swój zegarek jak i smartfon.