Huawei WatchGT3 Pro - problem z zestawem samochodowym

Forum dotyczące Huawei Watch - porozmawiaj o smartwatchu Huawei. Ciekawostki, pytania, doświadczenia i opinie - wszystko znajdziesz na tym właśnie forum!
Falisty
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 22, 10:01

#1

Post autor: Falisty »

Cześć.
Mam problem z użytkowaniem zestawu głośnomówiącego w samochodzie - po zainstalowaniu apki "Zdrowie" z AppGallery i połączeniu z zegarkiem WatchGT3 pro po wybraniu połączenia w samochodzie dźwięk zamiast być słyszalny w głośnikach samochodowych przełącza się na smartfon (w dialerze telefonu jest widoczne połączenie WatchGT3 Pro), natomiast przy odbieraniu połączenia przychodzącego w samochodzie można normalnie rozmawiać korzystając z zestawu w aucie. Temat sprawdzony w 3 autach (Citroen z radiem Alpine, Alfa Romeo z fabrycznym radiem oraz Ford także z fabrycznym radiem oraz na 2 różnych smartfonach marki Samsung połączonych z tym samym zegarkiem). Smartfon sparowany z zegarkiem innej marki nie wykazuje tego problemu - można rozmawiać z zestawu samochodowego po wybraniu numeru telefonu jak i odbieraniu. Jedyne rozwiązanie to wyjęcie za każdym razem smartfona z kieszeni po wybraniu numeru i ręczne przełączenie w dialerze urządzenia z Watch na zestaw samochodowy - ale nie tak ma to działać - nie powinno się grzebać w telefonie podczas prowadzenia auta - od tego jest wbudowany zestaw w aucie.

Przeszukałem troszkę Internet i znalazłem sporo nierozwiązanych podobnych problemów - problem nie występuje tylko ze smartfonem marki Huawei, ale nie ma takich informacji na stronie producenta że jest to smartwatch pod warunkiem użytkowania tylko z telefonem Huawei.

Czy macie jakiś pomysł jak to rozwiązać? Może jakiś program do automatyzacji? Ale smartfon bez roota więc chyba nie posteruje BT


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post